AKILLI OKUL TEKNOLOJİSİ

Muradiye Öğretim okullarındaki sınıflarda ve laboratuvarlarda akıllı içerikler ile birlikte akıllı sınıf sstemleri kullanılmaktadır. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, bu sistemleri aktif olarak kullanmakta, öğrenmeyi etkili ve kalıcı bir hale getirmektedirler. İnteraktif özelliğe sahip akıllı tahtanın (Smart Board) öğrencilerimizin motivasyonunun artmasında ve performanslarının yükselmesinde çok büyük bir etkiye sahip olduğu gözlemlenmektedir. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, gerektiğinde interneti kullanarak ders ve sunumlarını monotonlaşmaktan kurtarmakta ve interneti bilime,dünyaya açılan bir pencere şeklinde kullanarak  dersi interaktif bir ortama taşıyabilmektedirler.
Projeksiyon cihazı, akıllı tahta uygulamaları, Ece göz , tablet bilgisayar, masaüstü bilgisayar vb. teknolojik araçların sınıf içinde kullanılması sayesinde öğrencilerimiz, stressiz, ferah sınıflarımızda görerek, dokunarak daha hızlı ve aktif öğrenim görebilmektedirler. İnteraktif sınıflar sayesinde ders içerikleri, müzik, resim, ses, video ve animasyonlarla çok daha öğretici ve eğlenceli hale gelmekte farklı sınıflarda eş zamanlı olarak aynı sunum öğrenciye sunulabilmektedir. Farkında olmadan öğrenmenin yolu bu sayede sonuna kadar açılmıştır.
Geri
İleri

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)