OKUL MÜDÜR’ÜN MESAJI

 

Muradiye Öğretim Kurumları içerisinde yer alan Aksoy Koleji kurum vizyonuna uygun olarak “ÖNCE İNSAN SONRA LİDERLER” yetiştirmeyi kendine hedef belirlemiştir. Bu hedef doğrultusunda önceliğimiz; öğrencilerimizin değişen dünyada her yeniliğe hızla uyum sağlayabilme yeteneğine sahip, açık görüşlü, milli ve manevi değerlerine bağlı, toplumsal sorumluluk sahibi, öğrenmesini bilen ve seven, derinlikleri olan bireyler olarak hayata hazırlanmalarını sağlamaktır.

Aksoy Koleji olarak bizler; öğrencimize kendisini ve hayatı tanıma imkânlarını sunmaya, bilimsel ve sanatsal deneyimler edinmesi için olanaklar sağlamaya çalışırız. Öğrencilerimize araştırma, keşfetme, gerçeğe ve doğruya ulaşma duygusunu yaşamaları için gerekli tüm imkânları öğretmenlerimizle birlikte sunarız. Hızla değişen ve gelişen dünyamızda öğrencimize 21.yy için gerekli tüm bilgi ve donanımları kazandırmaya gayret ederiz. Bunları yaparken kültürümüzdeki kadim unsurlardan olan kıymetli ve değerli “Vakıf Duygusunu” öğrencilerimizle yaşar ve yaşatırız.

Kıymetli anne, babalar; sevgili öğrenciler,
Bilim, sanat, kültür ve manevi değerler ile beslenen, kurumsal yapısıyla aile ortamını hissedeceğiniz okulumuza katacağınız renkler için sizleri okulumuzda görmekten mutluluk duyarız.

Geri
İleri

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)