AKSOY’DA İNGİLİZCE

Muradiye Aksoy Koleji’nde İngilizce departmanı olarak  vizyonumuz, 21. Yüzyılın küreselleşen dünyasında öğrencilerimizi, iletişim araçlarını doğru ve etkin kullanan, çevresindeki insanlara fikir ve düşüncelerini hem ana dilinde hem de İngilizce olarak rahatça ve doğru bir şekilde ifade eden, eleştirel düşünmeye ve takım çalışmasına açık, bilgiyi beceriye çevirebilen, sorumluluk bilincine sahip bireyler olarak yetiştirmektir. Kendini bir başka dilde düzgün bir şekilde ifade etmeyi başaran kişiler, bu dili öğrenmenin ötesine geçip, bu dili artık edinmiş bireylerdir.

Okulumuzda İngilizce dilini kullanırken dört beceriye de (konuşma, yazma, okuma ve dinleme) sahip öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu beceriler, ancak iletişim odaklı bir eğitim ile edinilebilir. Bunun için okulumuzun okul öncesinden başlayarak tüm kademelerinde öğrencilerimizi eğitim sürecinin içerisine aktif olarak dahil eden, İngilizce dilini en iyi şekilde edinme yöntemleri kullanılmaktadır. Bu konudaki yaklaşımımız, öğrencilerimizin İngilizce dilini sadece ders içerisinde değil, ders dışı aktivelerde de kullanmasını teşvik edecek etkinliklere eğitim sürecimizde yer vermektir.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)