Değerli Velimiz;

Yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde sizlerin ve öğrencilerimizin kalabalık ve kapalı ortamlardan uzak kalabilmesi adına, 2020-2021 eğitim öğretim yılında okutulmak üzere öğretmenlerimiz tarafından seçilen yabancı dil (İngilizce) kitap alışverişlerinizi www.muradiye.com.tr web sitemiz üzerinden e-satış modülüne tıklayarak okul.galeriekin.com web sitesinden, aşağıdaki yönlendirmeleri takip ederek kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Online Satış İşlemi Nasıl Çalışır?

 • Bilgisayar, telefon veya tabletlerinizden www.muradiye.com.tr  adresine ulaştığınızda e-satış modülü üzerinden “İngilizce Kitap Satışları” butonundan okul.galeriekin.com adresine yönlendirileceksiniz;
  1. Karşınıza çıkan “Okul Seçiniz” alanından, “Muradiye Öğretim Kurumları” seçeneğini seçiniz.
  2. “Kampüs Seçiniz” alanından, velisi olduğunuz okulu seçiniz.
  3. “Okul Kodu Giriniz” alanına size okulunuz tarafından iletilen kodu girerek “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.
 • Okulunuza özel olarak hazırlanmış siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfadan;
  1. Öğrencinizin eğitimine devam ettiği sınıfa ulaşabilmek için  “Okulöncesi / İlkokul / Ortaokul  / Anadolu Lisesi / Fen Lisesi”  seçiminizi yapınız.
  2. Öğrencinizin 2020-2021 döneminde başlayacak olduğu sınıfı seçiniz.
  3. Okulunuzda İngilizce eğitiminde kurlar varsa, öğrencinizin İngilizce kurunu seçiniz.
 • Tüm bu seçimleri yaptıktan sonra öğrencinizin, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için edinmesi gereken kitapların listesine ulaşacaksınız.
  1. Bu listeden, aynı sınıfta okuyan birden fazla öğrenciniz varsa, ürün adetlerini arttırabilirsiniz.
  2. Listenizi kontrol ettikten sonra sağ altta bulunan “Sepete Ekle” seçeneğine tıklayınız.
  3. Ardından “Sepete Git” seçeneğini seçiniz.
  4. Bu aşamada sistem sizden öğrencinizin adı, soyadı ve varsa kırtasiye ürünlerinde öğrencinize uygun renklerde ürünler gönderebilmemiz için, öğrencinizin cinsiyetini seçmenizi isteyecek. Öğrencinizin Ad-Soyad bilgilerini giriniz ve cinsiyet seçimini yapınız.
  5. Bu bilgileri tamamladıktan ve sepetinizi kontrol ettikten sonra sağ üstte bulunan “Sepeti Onayla” butonuna tıklayınız.
 • Bu aşamada sistem sizden giriş yapmanızı veya kayıt olmanızı isteyecek.
  1. Eğer daha önce oluşturulmuş bir hesabınız varsa giriş yapınız.
  2. Yoksa “Kayıt Ol” seçeneği altında bulunan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup yeni kayıt oluşturunuz.
  3. Bu işlemi tamamladıktan sonra “Sepeti Onayla” butonuna tekrar tıklayınız.
 • Ödeme ekranına geldiğinizde sistem sizden satın aldığınız ürünleri size ulaştırabilmemiz ve fatura adresi olarak kullanabileceğimiz bir adres bilgisi isteyecek.
  1. Eğer daha önceden kayıtlı bir adres/adresleriniz varsa seçiniz.
  2. Yoksa “Yeni Ekle” seçeneğine tıklayarak, Açılan ekrandaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak yeni bir adres oluşturunuz.
  3. Ardından ödeme yönteminizi (Kredi Kartı veya Havale/EFT) seçiniz.
 • Ödeme yönteminiz Kredi Kartı ise, kart bilgileriniz giriniz ve tercih ediyorsanız 4 taksite kadar vade farksız taksitlendirme seçeneklerinden tercih yapınız.
 • KVKK kapsamında, Kredi Kartı ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde, bankanızın 3D Secure sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada bankanız tarafından size SMS ile gönderilen onay kodunu girdikten sonra ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Bankanız tarafından size gönderilen onay kodunu doğru ve eksiksiz girmeden kartınızdan herhangi bir işlem yapılamaz. Güvenliğiniz için, hiç bir Kredi Kart bilgisi, sistemimizde kayıt altına alınmaz.
 • Havale veya EFT ise sistem üzerinde belirtilen IBAN No’lardan birine toplam sepet tutarınızı, açıklama kısmına Veli Ad-Soyad yazarak gönderiniz.
 • Tüm bu işlemleri tamamladığınızda “Siparişiniz Oluşturuldu” yazısını göreceksiniz.   Ödemeniz Kredi Kartı ile gerçekleştiyse 3 gün içerisinde, ödemeniz Havale/EFT yöntemi ile gerçekleştiyse, ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra, 3 gün içerisinde, ürünleriniz Yurtiçi Kargo’ya adresinize iletilmek üzere teslim edilecektir.

Saygıyla bilgilerinize sunar,  yeni eğitim_öğretim dönemimizin başarı ve sağlıkla geçmesini temenni ederiz.

 

Muradiye Öğretim Kurumları

           Genel Müdürlüğü

 

KİTAP SATIŞLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ