Sevgi Okul Öncesi Eğitim kuruluşları Sevgi Pınarı Anaokulu 2006 yılında Pınarbaşı Mahallesi Bakkal Sokak No: 8/A Keçiören de Eğitim ve Öğretime başlamıştır. Sevgi ve bilgiyi harmanlamış rol-model olabilen,hizmet anlayışı ile manevi  ve kültürel değerlerimizi aktarabilecek bir eğitim kadrosuna sahip olup  Eğitim ve Öğretimini sürdürmeye devam etmektedir. Eğitim, öğretimin ilk tohumlarının atıldığı  Sevgi Pınarı Anaokulu  proje ve değerler eğitimi ağırlıklı sistemiyle öğrencilerini, kendi yaşayacakları yüzyıla hazırlamaktadır.

Öğrencilerimizi sevgi, ilgi ve şefkatle kucaklarken Gems (deney) tabanlı, daha iyi ve huzurlu bir gelecek için doğuştan var olan merak duygusu ile sorgulayan, bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içinde hareket eden, değer merkezli ve estetik bakış açısına sahip, kültürlerarası anlayış ve saygı çerçevesinde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen, eğitim programlarımız ile onların merak etmelerine ve keşfetmelerine yönelik etkinlikler düzenliyor, yaparak, yaşayarak öğrenmelerini sağlıyoruz. Öğrenmenin yoğun olduğu, alışkanlıkların kazanıldığı ve zihinsel yeteneklerin biçimlendirildiği kuruluşlarımızda, öğrencilerimizi mutlu, hayal gücü zengin, öz güvenli, millî ve manevi değerlere sahip bireyler olarak ilkokula etkin bir biçimde hazırlıyoruz.

Unutmayalım ki; Okul Öncesi Eğitim yaşamın ilk düğmesini oluşturmaktadır. Bizlerde ilk düğmeyi doğru iliklenmesine talibiz.....

 

  • Adres : Pınarbaşı Mah. Bakkal Sokak. No: 8/A Keçiören/Ankara
  • Telefon : 0312 580 94 95
  • Faks :
  • Web : Web Sitesi