Sevgi Okul Öncesi Eğitim kuruluşları Sevgi Kahramanları Gündüz Bakımevi 2011 yılında  Eğitim ve Öğretime başlamıştır. Sevgi ve bilgiyi harmanlamış rol-model olabilen, hizmet anlayışı ile milli, manevi  ve kültürel değerlerimizi aktarabilecek bir eğitim kadrosuna sahip olup,  eğitim ve öğretimini sürdürmeye devam etmektedir.  Sevgi Kahramanları Gündüz Bakımevi proje ve değerler eğitimi ağırlıklı sistemiyle öğrencilerini, kendi yaşayacakları yüzyıla hazırlamaktadır.

    Öğrencilerimizi sevgi, ilgi ve şefkatle kucaklarken Gems (deney) tabanlı, daha iyi ve huzurlu bir gelecek için doğuştan var olan merak duygusu ile sorgulayan, bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içinde hareket eden, değer merkezli ve estetik bakış açısına sahip, kültürlerarası anlayış ve saygı çerçevesinde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen, eğitim programlarımız ile onların merak etmelerine ve keşfetmelerine yönelik etkinlikler düzenliyor, yaşayarak öğrenmelerini sağlıyoruz. Öğrenmenin yoğun olduğu, alışkanlıkların kazanıldığı ve zihinsel yeteneklerin biçimlendirildiği kuruluşlarımızda, öğrencilerimizi mutlu, hayal gücü zengin, öz güvenli, millî ve manevi değerlere sahip bireyler olarak ilkokula etkin bir    biçimde hazırlıyoruz.

    Unutmayalım ki; Okul Öncesi Eğitim yaşamın ilk düğmesini oluşturmaktadır.Bizlerde ilk düğmeyi doğru iliklenmesine talibiz.....

  • Adres : Karşıyaka Mah. Şehit Aydın Eryılmaz Sk. No: 6 Gölbaşı/ANKARA
  • Telefon : 0312 485 39 22
  • Web : Web Sitesi