Okulumuz  2002  yılında  Cebeci Fidan sokakta hizmete başlamış  olup, 2013 tarihinden itibaren de  Hacettepe Mahallesi  Dumlupınar caddesi 15/A  da hizmetimize devam etmekteyiz.

Amacı  Sevgi temeline dayanan  milli ve manevi değerlerini kaybetmeden, çocuklarımızın, yetenek ve becerilerini  keşfederek  ; çağdaş, kendi düşüncelerini özgürce ifade edebilen “önce İnsan sonra liderler yetiştirmek” hedefi ile yoluna devam eden  Muradiye Eğitim Kurumlarının  taze fidanlarıyız.

Öğrencilerimizi sevgi, ilgi ve şefkatle kucaklarken Gems (deney) tabanlı, daha iyi ve huzurlu bir gelecek için doğuştan var olan merak duygusu ile sorgulayan, bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içinde hareket eden, değer merkezli ve estetik bakış açısına sahip, kültürler arası anlayış ve saygı çerçevesinde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen, eğitim programlarımız ile onların merak etmelerine ve keşfetmelerine yönelik etkinlikler düzenliyor, yaşayarak öğrenmelerini sağlıyoruz. Öğrenmenin yoğun olduğu, alışkanlıkların kazanıldığı ve zihinsel yeteneklerin biçimlendirildiği kuruluşlarımızda, öğrencilerimizi mutlu, hayal gücü zengin, öz güvenli, millî ve manevi değerlere sahip bireyler olarak ilkokula etkin bir  biçimde hazırlıyoruz.

    Unutmayalım ki; Okul Öncesi Eğitim yaşamın ilk düğmesini oluşturmaktadır.Bizlerde ilk düğmeyi doğru iliklenmesine talibiz....

  • Adres : Hacettepe Mah. Dumlupınar Cad. No: 15/A Cebeci/ANKARA
  • Telefon : 0312 362 66 07
  • Web : Web Sitesi