Okulumuz 2017-2018 eğitim öğretim döneminde Mustafa Kemal Mah. 2157 sk. no: 7/A adresinde MURADİYE SEVGİ ÇINARI ANAOKULU olarak hizmete başlamıştır.

Sevgi ve bilgiyi harmanlamış, rol-model olabilen, hizmet anlayışı ile manevi  ve kültürel değerlerimizi aktarabilecek bir eğitim kadrosuna sahip olup, eğitim ve öğretimini sürdürmeye devam etmektedir. Eğitim, öğretimin ilk tohumlarının atıldığı Muradiye Sevgi Çınarı Anaokulu  proje ve değerler eğitimi ağırlıklı sistemiyle 3 – 6 YAŞ GRUBU öğrencilerini, kendi yaşayacakları yüzyıla hazırlamaktadır.

Öğrencilerimizi sevgi, ilgi ve şefkatle kucaklarken, daha iyi ve huzurlu bir gelecek için doğuştan var olan merak duygusu ile sorgulayan, gems (deney) tabanlı, bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içinde hareket eden, değer merkezli ve estetik bakış açısına sahip, kültürlerarası anlayış ve saygı çerçevesinde geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen, eğitim programlarımız ile onların merak etmelerine ve keşfetmelerine yönelik etkinlikler düzenliyor, yaparak, yaşayarak öğrenmelerini sağlıyoruz. Öğrencilerimizi mutlu, hayal gücü zengin, öz güvenli, millî ve manevi değerlere sahip, çağdaş, kendi düşüncelerini özgürce ifade edebilen bireyler olma yolunda “ÖNCE İNSAN SONRA LİDERLER” olarak yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

UNUTMAYALIM Kİ;

Okul Öncesi Eğitim yaşamın ilk düğmesini oluşturmaktadır. Bizlerde çocuklarımızın ilk düğmeyi doğru iliklenmesine talibiz…

  • Adres : Mustafa Kemal Mah. 2157. Sk. No: 7/A Çankaya/ANKARA
  • Telefon : 0312 219 74 74
  • Web : Web Sitesi