Öğrencilerimiz için hazırız!

Muradiye Öğretmenleri 2018-2019 Eğitim öğretim yılına dolu dolu bir seminer programı ile tazelenerek girdi.

Muradiye Öğretmenleri 2018-2019 Eğitim öğretim yılına dolu dolu bir seminer programı ile tazelenerek girdi.

‘’Önce insan, sonra liderler yetiştirme’’yi şiar edinen Muradiye Öğretim  Kurumları ev sahipliğini İncek Sevgi Kolejinin yaptığı seminer programı ile yüzlerce  öğretmenini her biri alanında uzman çok kıymetli eğitim ve bilim insanlarıyla bir araya getirdi.

Doç.Dr. Adem Ergül’den "Rabbani Eğitim"in sırlarını alan öğretmenlerimiz’’Eğitim ve Sanat"ın paydasını Necip Karakaya Bey’den dinledi. Süleyman Tanrıverdi İle ‘’Sınıf Yönetimi’’yeniden ele alındı. "Z Kuşağı İle İletişim" için Mürşit Ekmel Aybek Bey çok kıymetli bilgiler verirken Şemsi Özdemir Öğretmenimiz "Çocuklarda Felsefe" ile eleştirel bakabilen, sorgulamayı doğru yapacak nesiller için paylaşımlarda bulundu. "Eğitimde Yeni Gelişmeler" Prof Dr. Selçuk Özdemir hocadan dinlendi. Prof. Dr.  Nurdan Kalaycı ile "Öğretmenliği Aşk İle Yapmanın, Öğrenciyi Etkilemenin yollarına kapılar açıldı. Mustafa İşlek Bey'den "Çözüm Odaklı Eğitim Koçluğu" semineri alan hocalarımız hem bilgi hem heyecan tazeledi.

Yeni Eğitim-Öğretim döneminin hayırlı olmasını diler, 2017 LYS'de Türkiye 1.si, 2018 YKS'de Türkiye 2.si çıkararak zirvelere yerleşen Muradiye Öğretim Kurumları'nın nice bireysel ve kitlesel başarılara imza atmasını temenni ve umut ederiz.